Altın Örümcek Web Ödülleri finalistiyiz

Altın Örümcek Web Ödülleri, bence Türkiye’de internet içeriğinin gelişmesi açısından son derece önemli bir misyon üstlenmiş, konusunda halen tek olan ve internet kullanıcılarının dikkatle takip ettiği bir yarışmadır.

Bu sene eskidostuz.biz’i ilk yayınlamaya başladığımızda aramızda Altın Örümcek’e de katılırız artık şeklinde sohbet ettiğimizi hatırlıyorum. Eylül ayında yarışma başvuruları kabul edilmeye başladığı zaman önce açıp kategorileri ve değerlendirme kriterlerini inceledik ve kriterleri teker teker gözden geçirdiğimiz zaman bu yarışmada kesinlikle yer almamız gerektiğine karar verdik. Bizi de kapsadığını düşündüğümüz bazı kategorilerden başvuruları gerçekleştirdik.

Bugün Altın Örümcek, ilk iki elemeyi geçip halk oylamasına kadar ulaşabilen siteleri açıkladı ve Servisler kategorisinde ilk 12 finalistin arasında olduğumuzu gördük.

Bu bizi iki açıdan çok mutlu etti. Birincisi çok genç bir proje olarak, uzmanlardan oluşan yarışma jürisi tarafından beğenilmiş olmak bizi sevindirdi. İkinci olarak ise rakiplerimizin genellikle Türkiye’nin en köklü ve en başarılı siteleri olması bizimde bu artık bu ligde ilerleyeceğimizin bir göstergesi oldu bizim için.

Şimdi bu son değerlendirmenin sonuçlarını bekliyoruz. Umarım burada sizlerle ödülü nasıl aldığımızı paylaşma şansımızda olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.