DİJİTAL İLETİŞİM | SOSYAL MEDYA | İÇERİK PAZARLAMA

UPistanbul'un kurucusuyum ve Sosyal Medya 101 ve Sosyal Medya 101 2.0 kitaplarının yazarıyım.

1975 yılında Ankara’da doğdum. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi ve ODTÜ’de okudum.

Türkiye'nin ilk sosyal ağlarından biri olan eskidostuz.biz'i hayata geçirerek başlayan kariyerime Doğan Online'da Online Pazarlama Yöneticisi ve yine DOL bünyesinde ekolay.net Oyun Ürün Müdürü olarak devam ettim.

Daha sonra Doğuş Yayın Grubu İnternet Pazarlama Müdürü olarak çalışmaya devam ettim. Bu görevim süresince geleneksel medyaya dijital ve özellikle de sosyal medya entegrasyonu konusunda çok sayıda öncü projeyi hayata geçirilmesinde yönetici olarak rol alma fırsatı yakaladım.

DYG'den sonra TTNET'de İnteraktif Medya Ekibinde yönetici olarak görev aldım. Bu süreçte TTNET'in Sosyal Medya Departmanı'nı kurdum. Kurumsal dijital iletişim ve sosyal medya pazarlaması konusunda çok sayıda ödüllü projehayata geçirdik.

2013 yılında ise 8bit Dijital İçerik Ajansı'nda kurucu ortak olarak, markalara içerik pazarlama ve dijital iletişim konularında hizmet verdim.

2010 yılında sosyal medya ve pazarlama konularında yazdığım ilk kitabım "Sosyal Medya 101" Kapital Yayınevi Mediacat Kitapları tarafından basıldı.

2013 yılında ise kitabımın genişletilmiş ve güncellenmiş bir baskısı olan "Sosyal Medya 101 2.0" yine Kapital Yayınları tarafından basıldı.

Halen Türkiye'nin reklam ajansları ve dijital mecralarına hizmet veren ilk yaratıcı dijital prodüksiyon şirketi olan UPistanbul'da Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarına dijital projeler üretiyoruz.

Farklı kurumlar için eğitim ve danışmanlık çalışmalarına da devam ediyorum.

1 yorum: