DİJİTAL İLETİŞİM | SOSYAL MEDYA | İÇERİK PAZARLAMA

11 Ağustos 2008 Pazartesi

On 21:35 by Unknown in , ,    8 comments
Geçen hafta, ekolay ve DOL'daki görevlerimden ayrıldım. Ayrılmadan önce hem kendim, hem de beraber çalıştığım arkadaşlarım için ufak bir hatıra hazırladık:

Videoların montajı konusunda derin teknik bilgisi ve yeteneğini benimle paylaşan sevgili Halit'e ("şey de"nin de'si ayrı olmasa da :P) teşekkürü borç bilirim. Kendisiyle Freelance tasarım işi yapmak isteyen olursa benimle irtibata geçebilir.(reklam) :)

Not: Bir videomuz daha var, kendisi yolda...

.

8 yorum:

 1. kafam şimdi bi dünya döner yalpa yalpa akan sular şarap olsa murat (hayyam) gelip kral olsaaa diyen demir demir kana katılmamamk mümkün mü? murat abi gerçekten yokluğun belli olur. inşallah ileride beraber çalışmak tekrar nasip olur yeni iş yaşamında başarılar derken birde fenerium işimiz var onu unutmayalım derim :)

  YanıtlaSil
 2. Geçmiş diliyorum Muratcım :)

  YanıtlaSil
 3. Efendim hayırlı olsun. Nice başarılara... Yalnızarkadaşları silah zoruyla konuşturman pek şık olmamış, yazık insanlara... :)

  YanıtlaSil
 4. videolar super olmus herkesi de ozlemisim tekrar gormus gibi oldum:) "şeyde" hatasi her kiminse kendisini kiniyorum bir de stajer degil stajyer olcakti ama olsun..canin sagolsun murat abi:)

  YanıtlaSil
 5. kameranın gücüne bak sen :)
  oğuz arkadaşımızı çok karizmatik buldum, kameralarla sevişgen ne kadar arkadaşımız varmış :)))
  çok çok çok şeker olmuş Murat, sana da bu yakışırdı. yeni görevinde şahane zamanlar dilerim :)

  YanıtlaSil
 6. Murat, süper bir prodüksiyon olmuş. Çalışma arkadaşların ne kadar çok seviyormuş seni... Tebrik ederim insanın kendisini sevdirmesi hiç de kolay değildir. Yeni işinde başarılar....
  Burçak...

  YanıtlaSil
 7. Selam Murat,

  Kararın hayırlı olsun diyorum. Görüşmek üzere.

  Atakan Eser

  YanıtlaSil
 8. Hayırlı olsun Murat. Umarım gittiğin yere enerjinle yön verebilirsin.

  YanıtlaSil