DİJİTAL İLETİŞİM | SOSYAL MEDYA | İÇERİK PAZARLAMA

16 Mayıs 2008 Cuma

Bir süredir üzerinde çok yoğun şekilde çalıştığımız ekolay oyun’un yeniliklerini sonunda bugün yayına alabildik.

Yeni neler mi yaptık?

Bütün oyun servisinin tasarımı baştan aşağı değiştirdik. Yeni tasarımımız, çalışmalarını çok beğendiğim ve ileride adını bolca duyacağımıza emin olduğum Halit Görgeç’ten:


Geçtiğimiz aylarda hayata geçirdiğimiz Zylom işbirliğinden sonra, bu seferde dünyanın önde gelen oyun üreticilerinden biri olan BigPoint ile yeni bir işbirliğine başladık. Bu işbirliği kapsamında 10 adet browser tabanlı yüksek kaliteli çok kullanıcı oyunu yayına aldık. Farklı senaryolara sahip MMORPG ve arena oyunlarının yanısıra 3 adet menajerlik oyunu sayesinde bizim için yeni bir oyuncu kitlesine de artık hizmet verebileceğiz.

İster bilgisayara karşı, ister gerçek rakiplere karşı 3 boyutlu futbol, basketbol ve buz hokeyi oynayabileceğiniz Action League ise benim kişisel favorim :)


Üzerinde çalışmaya devam ettiğimiz yeniliklerimizle daha fazla oyun severi sevindirmeyi planlıyoruz. Bizi takip edin ;)


4 yorum:

 1. Firefox'da geliştirilmesine devam ediliyor sanırım, keza bir çok hata var, oyunların tanıtımlı küçük resimlerine fare ile gelindiğinde mesela.

  Başarılar.

  YanıtlaSil
 2. abicim öncelikle iyi niyet temennin için teşekkür ederim. sitenin tasarımını ekolay standartlarından çok fazla kopmadan kullanıcı için en rahat ve kullanışlı olması için çabaladım ve öyle olduğu kanatindeyim. temiz bir iş çıkardık tabi sizinde hizmetteki yeniliğiniz buna eklenince doyurucu ve bir o kadarda liderliği hedefleyen bir oyun sitesi olduğu kanatindeyim. aynı zamanda bir kullanıcı olarakta emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 3. @cafer: evet cross browser çalışmalarına devam ediyoruz, uyarın için teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Caferin soylediği sorun IE 7 (vista) da da mevcut. http://oyun.ekolay.net/tek_kisilik_oyunlar.asp adresindeki küçük resimlerin üzeine gelince büyük ile küçük resimler sonsuza dek yer değiştirmeye başlıyor ve oyuna tıklanamıyor.

  YanıtlaSil