DİJİTAL İLETİŞİM | SOSYAL MEDYA | İÇERİK PAZARLAMA

13 Aralık 2006 Çarşamba

On 17:32 by Unknown in , ,    No comments
Eskidostuz.biz olarak kullanıcılarımızın sitemizle ilgili deneyimlerini paylaşmak için yeni bir uygulama başlatıyoruz. Zaten yayın hayatına başladığımız günden beri geri bildirim konusunda son derece paylaşımcı davranan kullanıcılarımızı artık sadece online değil gerçek hayatlarında sitemiz ile ilgili yaşadıkları deneyimleri bizlerle paylaşmaya çağırıyoruz.

Eskidostuz.biz hikayeleri adı altıyla başlattığımız bu uygulamada kullanıcılarımızdan sitemiz sayesinde kavuştukları eski dostlarını, beraber yaşadıklarını resimleri ile beraber bize e-posta yoluyla göndermelerini istedik. Şu an hikayeleri biriktiriyoruz ve Ocak ayından itibaren yayınlamaya başlayacağız.

Eskidostuz.biz hikayeleri bölümümüzü sadece siz gönderin, biz yayınlayalım anlayışı ile değil çok daha katılımcı ve eğlenceli bir uygulama olarak yayınlamayı planlıyoruz.

Bu uygulamanın, projemizin kullanıcılarımız tarafından daha çok sahiplenilmesinin yanı sıra sitenin içeriğini zenginleştirerek site üzerinde daha çok vakit geçirilmesini sağlamasını umuyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder